20 Eylül 2016 Salı

ESSENCE WATERPROOF EYELINER PEN


Selamlar
Essence markası Türkiyeden çekilirken artık bulabildiğimiz güzel ürünleri stok yapmalı. Gratislerdeki essence standları artık sleek standı oldu. Rossmanlarda bulabiliyoruz artık. Ancak yeni açılan rossmanlar essence standı açmıyor ve hali hazırda açık olanlar da stok güncellemesi yapmıyor. Tabi bir de eve mağazalarında satılıyor.

Essence suya dayanıklı kalem eyelinerı bir çok bloggerda görüp merak etmiştim. Herkes çok beğendiğini söylemişti. Bende aldım, kullandım hatta bitirdim.
 Öncelikle ilk aldığımda rengi simsiyah ve mattı. Ama bir süre sonra rengi silikleşmeye başladı. Üründen verim alamamaya başladım. Sadece 1 ay kadar kullanabildim.

Gördüğünüz gibi keçeli bir ucu var, ince olması uygulama kolaylığı sağlıyor. Keşke kalem eyelinerlar hep ilk günkü gibi kalsalar. Malesef ömrü dolmadan çöpe gidiyorlar. Gün içinde akma bulaşma yapmadı o konuda iyiydi. Ama suya dayanıklı olduğunu düşünmüyorum.


Fiyatı 10 lira civarı. Ama bir daha kalem eyeliner almayı düşünmüyorum. onun yerine likit diplinerlar çok daha uzun ömürlü oluyor. 

Okuduğunuz için teşekkür ederim1 yorum:

  1. Sen yine bir ay kullanabilmişsin benim ki 10 kullanımda bitmişti ��

    YanıtlaSil