8 Ekim 2015 Perşembe

DIADERMINE GÖZ MAKYAJ TEMİZLEYİCİ


Herkese sevgiler


Bugün sizlerle Diadermine göz makyaj temizleyici hakkında konuşmak istiyorum. Tam ismi çift fazlı kirpik koruyucu göz makyaj temizleyici. 

Daha önce Sephora, Yves Rocher, Garnier gibi markaların temizleyicilerini kullandım. Biraz onlarla kıyas yaparak anlatmak istiyorum.
Bu ürün bana çok çok yağlı geldi. Makyajı güzelce siliyor. Fakat sonra çok yağlı bırakıyor. yani yüzümü yıkamadan o şekilde durmam imkansız. Rahatsız edici şekilde yağlı. 

Garnier ve Sephora'da bu yağlılık sorununu hiç yaşamadım. Onlarda da farklı sorunlar vardı tabi. Garnier temizleyici hakkında yazdığım blog yazısını okumak için buraya tıklayabilirsiniz. 

Sephora ve Yves Rocher temizleyici yorumlarımı ise yakında yazacağım. 

Dönelim Diadermine'e. Makyajı temizlemesi mükemmel değil ama başarılı. Şuanlık beni idare ediyor. Ürün israf edip çöpe atmayı hiç sevmiyorum. Çöpe atmam için çok kötü  bir ürün olması veya kötü reaksiyonlar göstermiş olması gerekiyor. Bu ürün çöpe atacağım kadar kötü bir ürün değil. Sadece yağlı olması ve makyajı süpersonik temizleyememesi eksi özelliklerinden.


Peki bu ürünün hiç güzel özelliği yok mu derseniz,
Bi kere uygun fiyatlı bir ürün, indirim zamanı 3 lira civarına düştüğünü gördüm. Normal fiyatı da 10TL civarında. 
Dediğim gibi makyajı çıkarması da kötü değil orta düzeyde. Ağır makyaj yapmayanlar için yeterli olacaktır.
Ayrıca gözlerimi yakmaması da olumlu bir özelliği. Lens kullanıyorum ve göz alerjim de var. Gözümü yakmaması benim için önemli. Bu konuda başarılı buldum.


Yazımı sonuna kadar okuyanlara kocaman kalp :) Umarım faydalı bir yazı olmuştur.
Görüşmek üzere, sevgiler..


1 yorum: