1 Mart 2015 Pazar

ELİDOR KURU ŞAMPUAN YAĞLI SAÇLAR İÇİNHerkese yeniden merhaba :)

Bu yazımda Elidor kuru şampuan yorumlarımı bulabilirsiniz
Aslında kuru şampuanlara önyargılı yaklaşıyordum. Ta ki bir gün watsons da şampuan standında dolaşana kadar. Tony & Guy tarafından düzenlenmiş bir saç analizi vardı ve beni de davet ettiler :)
O gün saçlarımın yıkama günü gelmişti ve biraz ağırlaşmıştı çalışan saçıma kuru şampuan sıktı. Gayet memnun kaldığımı söyleyebilirim. 
Tony & Guy ı henüz almadım ilk olarak Elidoru denemek istedim. 
Elidorla tanışmam da şu şekilde oldu: Bir gün saçlarım yine ağır ve yıkamam gerekiyor ama gecenin bir yarısı olmuş sabah erkenden ders var gözümden uyku akıyor :) Arkadaşımda kuru şampuan vardı. kendisi pek memnun kalmamıştı. Denemem için bana verdi. Ondaki boyalı saçlar için olan kırmızı rengiydi. Sabah saçlarımı tutamlar halinde ayırıp tüm saç diplerime uyguladım. Sonra masaj yapar gibi karıştırmaya basladım saçlarımı. İçinde bulunan pudra nedeniyle diplerde oluşan bir beyazlık söz konusu. Fakat iyice yedirildiğinde o beyazlık gidiyor. Pudra saçtaki yağı emiyor. Saçlarda sertleşme söz konusu ama bunu sadece siz anlıyorsunuz dışardan bakıldığında hiçbir sorun yok. Saçlar normalde olduğu gibi hacimli duruyor.
Tabiki bu günü kurtrmak için bir çözüm. Üst üste kullanılmasını tavsiye etmiyorum. Çünkü sürekli kullanıldığında saç köklerini tıkıyor, saç hava alamıyor. Kullandığımız günün akşamı saçları yıkamamız gerekiyor :)
Geçenlerde indirimine rastladım ve 8.90 TL gibi bir fiyata kaptım hemen. Tercihimi yağlı saçlar için olandan yana kullandım. Sizin de sık yağlanma gibi probleminiz varsa ben gönül rahatlığıyla öneriyorum. Bolca ve tutam tutam ayırarak kullanırsanız sizde memnun kalırsınız diye düşünüyorum. Şöyle bir dipnot ekleyeyim.  3-5 saat için sizi idare ediyor. Bütün gün ilk sıktığınız gibi olmuyor. Saç bi süre sonra eski haline dönüyor.

Hepinize sevgiler... :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder